• In English
 • З нагоди 200-річчя від дня народження Т. Шевченка у столиці відбудеться низка святкових заходів
  опубліковано 07 березня 2014 року о 18:33

  Столиця ретельно готувалася до відзначення славетного ювілею великого Кобзаря. Тож 9 березня у Києві відбудуться основні офіційні заходи, розмаїтий каскад культурно-мистецьких та просвітницьких подій.

  Зокрема, у Києві урочистості розпочнуться о 9:00 покладанням квітів до пам’ятника Т.Шевченку від киян та гостей столиці.

  О 12:00 у парку ім. Т.Шевченка відбудеться урочиста хода за участю активістів Майдану, керівників держави, керівництва Київської міської державної адміністрації, офіційних осіб, представників дипломатичного корпусу, громадськості.

  Урочиста церемонія транслюватиметься у прямому ефірі «Першого Національного» з 12:00 до 13:00. Продовженням офіційної частини стане концертна програма за участю Академічної чоловічої хорової капели ім. Ревуцького, Академічного камерного хору «Хрещатик», хору «Благовість», ансамблю української музики «Дніпро», УАФЕА «Калина».

  Крім того, з 14:00 до 17:00 «Перший Національний» транслюватиме святкову програму з Майдану Незалежності.

  О 18:00 на Майдані Незалежності розпочнеться концертна програма «Встане Україна – світ правди засвітить!» за участю популярних українських співаків, які виконуватимуть пісні на вірші Тараса Шевченка у сучасній обробці.

  Також о 20:15 відбудеться прем’єра документального фільму «Тарас Шевченко. IDентифікація».