• In English
 • Запорізькі землевпорядники у 2013 році надали адміністративних послуг на 3,9 млн. гривень
  опубліковано 03 березня 2014 року о 11:14

  Фахівці землевпорядної служби Запорізької області у 2013 році надали адмінпослуг на 3,9 млн. грн., які надійшли до Державного бюджету України.

  Органи земельних ресурсів області надали фізичним та юридичним особам 77 тис. адмінпослуг на безоплатній основі та 65,5 тис. – на платній основі.

  Землевпорядники постійно покращують умови надання населенню адмінпослуг. Так, у 2013 році в області був розширений штат державних кадастрових реєстраторів, налагоджена робота за принципом єдиного вікна, в обласному центрі встановлено систему електронної черги, введено шестиденний графік надання адміністративних послуг всіма підрозділами Держземагентства області.

  Довідково

  Задля контролю за своєчасним розглядом звернень фізичних і юридичних осіб, контролюючих та інших організацій, підвищення ефективності та прозорості роботи у 2013 році в Головному управлінні Держземагентства в області була встановлена єдина система документообігу “ДОКПРОФ”, яка закільцьована в єдину систему з Держземагентством України. У 2014 році до системи планується підключити всі територіальні підрозділи земельних ресурсів області.