• In English
  • На в'їздах у Київ чергуватимуть наряди спецзагону ДАІ
    опубліковано 03 березня 2014 року о 10:55

    На в’їздах у Київ чергуватимуть наряди спецзагону ДАІ. Такі зміни пов’язані з останніми подіями у лютому та березні цього року, коли загинули кілька інспекторів Державтоінспекції. Уночі 2 березня невідомі зловмисники в Києві на стаціонарному посту «Биківня» з автоматичної зброї в упор розстріляли трьох інспекторів ДАІ. У лютому цього року невідомий озброєний зловмисник також позбавив життя двох працівників Державтоінспекції та поранив третього. У зв’язку з цим керівництво Державтоінспекції було змушене вдатися до посилених заходів безпеки.

    З 2 березня на стаціонарних постах Державтоінспекції будуть працювати патрулі спеціального загону особливого призначення МВС України. Їх основними завданнями є недопущення кримінальних проявів,  а також забезпечення безпечного пересування учасників дорожнього руху.

    Державтоінспекція звертається до громадян та гостей столиці з проханням поставитися з розумінням до ситуації, що склалася. Працівники ДАІ робитимуть усе від них залежне, аби забезпечити правопорядок та захистити людей.