• In English
 • У лютому ДІУ спрямувала на іпотечний ринок понад 15 млн. гривень
  опубліковано 03 березня 2014 року о 09:55

  З 1 по 28 лютого 2014р. Державна іпотечна установа рефінансувала 93 кредити, наданих громадянам на придбання житла.  На ці цілі Установа спрямувала близько 15,3 млн. грн., - про це повідомив Голова правління ДІУ Ігор Лисов.

  Голова правління ДІУ підкреслив, що у разі злагодженої співпраці держави та банків-партнерів можливо сформувати потенціал, необхідний як для створення додаткових умов у розвитку будівельної галузі, так і для ринку іпотечного кредитування в Україні.

  «Вважаю, що в нас є всі передумови для значного розвитку ключових секторів економіки. При чіткій взаємодії між державою, будівельниками та  інвесторами в Україні з’являться нові можливості для забезпечення житлом громадян. Зі свого боку, Установа щоденно робить все можливе для зменшення напруження у будівельній галузі», - зазначив Ігор Лисов.

  Довідково

  Державна іпотечна установа в Україні створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ виступила держава в особі Уряду.

  Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів – юридичних і фізичних осіб, резидентів і нерезидентів. Облігації ДІУ розміщує самостійно. За паперами видається 100% державна гарантія.