• In English
 • Н. Королевська провела зустріч із представниками громадських організацій ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів
  опубліковано 14 лютого 2014 року о 17:00

  У 2014 р. в Україні діятиме новий порядок фінансування житлових програм, що дозволить значно пришвидшити квартирну чергу для ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час сьогоднішньої зустрічі з представниками ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів.

  «Цього року ми змінили порядок фінансування житлових програм, об'єднавши їх в одну для всіх категорій громадян, котрі потребують житла. Ми також звернулися до місцевої влади по всіх регіонах із закликом допомогти нам у цьому питанні. Виділення землі плюс допомога з обласних бюджетів плюс фінансування з Міністерства дозволить нам побудувати достатню кількість житла і таким чином значно пришвидшити квартирну чергу», - сказала Наталія Королевська.

  Водночас Міністр зазначила, що запорукою успішної реалізації будь-яких програм є зацікавленість місцевої влади у контакті з громадськими організаціями та об’єднаннями ветеранів. «Потрібен тісний контакт із ветеранськими організаціями, щоб місцева влада їх чула та реагувала на проблеми», - наголосила вона.

  У свою чергу, заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану Валерій Аблазов подякував Міністерству соціальної політики та особисто Наталії Королевській за увагу до проблем ветеранів Афганістану. Він зазначив, що на сьогодні в Україні встановлено найвищі соціальні стандарти для воїнів-афганців на пострадянському просторі. «Інша справа, що вони повністю не забезпечені поки що, проте значно вищі, ніж в інших країнах. І ми високо цінуємо ваші зусилля у цій сфері», - підкреслив він.

  Також Наталія Королевська подякувала представникам ветеранських організацій за плідну співпрацю та нагородила почесними грамотами.