• In English
  • Відбувся брифінг Міністра екології та природних ресурсів Олега Проскурякова
    опубліковано 14 лютого 2014 року о 16:54

    14 лютого 2014 року в приміщенні Мінприроди України відбувся брифінг Міністра екології та природних ресурсів Олега Проскурякова.

    Під час брифінгу Міністр поінформував стосовно ініціатив Міністерства в галузі утилізації елементів живлення в контексті співпраці з вітчизняними та іноземними компаніями. Також Олег Проскуряков повідомив про початок підготовки України до проведення шостої зустрічі Сторін Конвенції ЕСПО.

    «Запровадження реформ, якими опікується Уряд держави у сфері екології, вимагає широкого залучення передового досвіду у поєднанні із внутрішніми ресурсами та інтелектом. На сьогодні на зміну існуючим пасивним моделям у сфері екології, приходить новітній підхід, який полягає в синергії держави, бізнесу та громадськості - модель «зеленої економіки», що має на меті розвиток нових систем господарювання з урахуванням потреб у збережені навколишнього природного середовища. Впровадження нових методів і технологій, а також активне залучення кращого досвіду наших іноземних колег є запорукою успіху у діяльності, що стосується захисту навколишнього природнього середовища», - заявив очільник Мінприроди.