• In English
 • Торік майже 5 тис. жителів Рівненщини отримали допомогу в мобільних соціальних офісах
  опубліковано 14 лютого 2014 року о 17:10

  За минулий рік працівники мобільних соціальних офісів прийняли 4717 мешканців Рівненщини, доповіли заступниці голови облдержадміністрації Світлані Сад в  департаменті соціального захисту населення. Для цього фахівці виїжджали у 1038 населених пунктів області.

  Найбільше людей зверталися до виїзних бригад із питаннями отримання державних допомог, компенсацій, перерахунку пенсій та надання житлових субсидій. Потребували краяни й консультацій щодо призначення допомоги з догляду та взяття на облік у центр зайнятості. Окрім того, фахівці мобільних соціальних офісів допомогли оформити 910 документів місцевим мешканцям, котрі мають право на посилення соцзахисту в рамках президентських ініціатив. Особливу увагу звернули на консультування воїнів-інтернаціоналістів, аби кожен із них скористався належною їм держпідтримкою, оскільки 2014-й оголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав.

  Тим часом впродовж цього тижня мобільні соціальні офіси працюватимуть в 11 районах Рівненщини: Березнівському, Володимирецькому, Дубенському, Зарічненському, Здолбунівському, Корецькому, Костопільському, Млинівському, Острозькому, Рівненському та Сарненському. У складі виїзних бригад є фахівці управлінь та відділів соціального захисту населення, пенсійного фонду, архітектури та містобудування, центру зайнятості, а також землевпорядники, представники реєстраційних служб та громадських організацій.

  Нагадаємо, мобільні соціальні офіси діють у кожному районі Рівненщини. Їх створили півтора року тому відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, аби допомагати вирішити проблемні питання та надати потрібні консультації.