• In English
 • Тренувальна база у Дніпродзержинську у рамках підготовки до Євробаскету-2015 готова майже на 30%
  опубліковано 11 лютого 2014 року о 13:44

  Влітку 2015 року Дніпропетровщина стане спортивним серцем Європи. Україна прийматиме чемпіонати Європи з баскетболу «Євробаскет-2015». У рамках підготовки до чемпіонату у Дніпропетровську будується нова сучасна спортивна арена, у Дніпродзержинську – нова тренувальна база, розпочато реконструкцію будівлі спортивного палацу «Метеор» у м. Дніпропетровську. Глова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков у рамках робочої поїздки до Дніпродзержинська перевірив хід будівництва тренувальної бази. Наразі будівельні роботи вже виконані майже на 30%.

  Керівник регіону зазначив, що якісна та своєчасна підготовка спортивних об’єктів до найголовнішої спортивної події 2015 року – це справа честі для нашого регіону і для всієї країни.

  «Сьогодні весь світ з захопленням спостерігає за XXII зимовими Олімпійськими іграми в Сочі. Буквально за рік спортивна спільнота збереться у нас в Україні, у тому числі - на Дніпропетровщині - на чемпіонаті з баскетболу Євробаскет-2015. Наше завдання - гідно зустріти гостей, забезпечити всіх спортсменів якісними умовами для тренування та проживання. Тренувальна база у Дніпродзержинську – це один з важливих об’єктів інфраструктури чемпіонату, міста та регіону», - зазначив Дмитро Колєсніков.

  Будівля тренувальної бази у Дніпродзержинську матиме три тренувальних майданчики, структура бази дозволить проводити тренування не тільки баскетболістів, а й волейболістам, гандболістам, тенісистам та командам з міні-футболу. Після завершення чемпіонату тут заплановано створити дитячо-юнацьку спортивну школу.

  «Євробаскет-2015 завершиться, а спортивна інфраструктура залишиться. І в цих комплексах будуть тренуватися спортсмени Дніпродзержинська та Дніпропетровщини, розвиватися діти регіону. І я переконаний, що в цих стінах ми виховаємо не одне покоління чемпіонів, переможців Олімпійських ігор та світових чемпіонатів», - зазначив Дмитро Колєсніков.

  Наразі на об’єкті вже проведені роботи з вирівнювання території будівництва, додатково проведено інженерно-геодезичні вишукування території, яка потребує благоустрою, розробку ґрунту. Виконано будівництво фундаменту, його гідроізоляція, будівництво та гідроізоляцію підпірної стіни, збудовано колони під перекриття даху, ведуться підготовчі роботи до улаштування стін та покрівлі будівлі, проводяться роботи з улаштування внутрішніх мереж водопостачання та каналізації, виготовляються конструкції алюмінієвих вітражів фасаду. Загалом роботи з будівництва виконані майже на 30%.

  У квітні цього року за сприятливих погодних умов розпочнуться роботи з будівництва інженерних мереж тренувальної бази та благоустрою прилеглої території. На об’єкті вже розроблена проектно-кошторисна документація на будівництво інженерних мереж, в стадії завершення розроблення проектно-кошторисної документації на винос інженерних мереж з зони будівництва (І черга). Робочий проект І черги погоджено з КВП ДМР “Міськводоканал”, КП ДМР “Дніпродзержинськтепломережа”, КП “Дорожник”, ПАТ “ДТЕК Дніпрообленерго”. Ведуться роботи з розроблення проектно-кошторисної документації на благоустрій прилеглої території (ІІ черга).

  Нагадаємо, що на Дніпропетровщині в рамках регіональної програми «Міцне здоров’я – успішне життя», ініційованої губернаторам Дмитром Колєсніковим, ведеться системна робота з розширення спортивної інфраструктури та залучення якомога більше дітей та молоді до занять спортом та здорового способу життя. Зокрема, у 2013 році встановлено близько 300 спортивних та спортивно-дитячих майданчиків, в тому числі 50 майданчиків для занять WorkOut.