• In English
 • За час дії мирових угод між ФДМУ та ПрАТ "Кримський Титан" додатково до бюджету надійшло 151,5 млн. грн.
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 14:30

  За даними Фонду державного майна України, упродовж лютого 2012 року – січня 2014 року до Державного бюджету від ПрАТ «Кримський ТИТАН» за договорами оренди ЦМК ДП «Іршанський державний гірничо-збагачувальний комбінат» та ЦМК ДП «Вільногірський державний гірничо-металургійний комбінат» до Державного бюджету було додатково перераховано 151,5 млн. грн. Це орендна плати за минулі періоди, яку орендар сплатив відповідно до мирових угод між ним та ФДМУ, підписаних 24 січня 2012 року. Таким чином, заборгованість з орендної плати орендарем погашена у повному обсязі.

  Довідково

  24 січня 2012 року Фондом державного майна та ПрАТ «ТИТАН» на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.12.2011 № 1323-р «Деякі питання Іршанського гірничо-збагачувального і Вільногірського гірничо-металургійного комбінатів» укладені мирові угоди.

  Мировими угодами вирішено питання стягнення з орендаря боргу за користування ЦМК Іршанського та Вільногірського комбінатів після закінчення терміну дії договорів оренди. Сплата боргу орендарем за користування цілісними майновими комплексами здійснюється рівними частинами протягом 2-х років.