Майже 2 тисячі людей отримали допомогу в пунктах обігріву Рівненщини
Із грудня пункти обігріву
Рівненщини прийняли майже дві тисячі людей. Найбільше
краян побувало у наметі, який встановлений у Рівному
за кінопалацом «Україна». За два зимові місяці тут зігрілося майже півтори тисячі жителів. Також велика кількість людей
отримала допомогу в обласному центрі з надання соціальних послуг (281), а ще у
пунктах обігріву Острозького району (110).
Загалом нині у
регіоні діє 34 пункти обігріву. Такі точки функціонують у Рівному,
кожному райцентрі та містах обласного значення. Більшість
із них працює цілодобово. Там краянам
пропонують гарячий чай, бутерброди, а також зимовий одяг. В одному з таких пунктів обігріву, який діє при стаціонарному
відділенні терцентру, що у Млинові, побував голова облдержадміністрації Василь
Берташ. Там запевнили, що допомагають не лишень місцевим жителям. Так захисток
тут знайшло і двоє мандрівників. Аби вберегти людей від застуди, у терцентрі
готують цілющий трав’яний чай, розповів керівник закладу.
Водночас задля
безперебійної роботи установ соцзахисту в холодну пору на Рівненщині
діє 30 оперативних штабів. Вони координують дії місцевих органів влади на
випадок надзвичайних ситуацій.