• In English
  • Майже 2 тисячі людей отримали допомогу в пунктах обігріву Рівненщини
    опубліковано 05 лютого 2014 року о 11:16

    Із грудня пункти обігріву Рівненщини прийняли майже дві тисячі людей. Найбільше краян побувало у наметі, який встановлений у Рівному за кінопалацом «Україна». За два зимові місяці тут зігрілося майже півтори тисячі жителів. Також велика кількість людей отримала допомогу в обласному центрі з надання соціальних послуг (281), а ще у пунктах обігріву Острозького району (110).

    Загалом нині у регіоні діє 34 пункти обігріву. Такі точки функціонують у Рівному, кожному райцентрі та містах обласного значення. Більшість із них працює цілодобово. Там  краянам пропонують гарячий чай, бутерброди, а також зимовий одяг. В одному з таких пунктів обігріву, який діє при стаціонарному відділенні терцентру, що у Млинові, побував голова облдержадміністрації Василь Берташ. Там запевнили, що допомагають не лишень місцевим жителям. Так захисток тут знайшло і двоє мандрівників. Аби вберегти людей від застуди, у терцентрі готують цілющий трав’яний чай, розповів керівник закладу.

    Водночас задля безперебійної роботи установ соцзахисту в холодну пору на Рівненщині діє 30 оперативних штабів. Вони координують дії місцевих органів влади на випадок надзвичайних ситуацій.