• In English
 • У Чернігові відкрито перший в Україні кабінет нейрофізіологічних досліджень
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 11:10

  У м. Чернігові на базі КЛПЗ «Обласна психоневрологічна лікарня» запрацював кабінет нейрофізіологічних досліджень.

  Нейротерапевтичні методики, застосування яких стало можливим завдяки сучасному лікувально-діагностичному обладнанню, у цьому лікувальному закладі впроваджуються вперше. Це дозволить підвищити ефективність лікування та точність діагностики дітей із синдромом порушення уваги або гіперактивності.

  «На виконання доручень Президента України ми робимо усе для забезпечення високої якості надання медичних послуг населенню. Такими маленькими послідовними кроками ми наближаємо нашу медичну галузь до високих світових стандартів», — зазначив на відкритті кабінету нейрофізіології в. о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

  Відкриття кабінету нейрофізіологічних досліджень стало можливим завдяки співробітництву обласної психоневрологічної лікарні із Благодійним фондом ім. Святого Пантелеймона, Українською асоціацією нейрофізіологів та Інститутом мозку людини м. Санкт-Петербург (Російська Федерація). За словами головного лікаря обласної психоневрологічної лікарні Володимира Ященка, медичний заклад отримав обладнання на умовах символічної орендної плати. Також він повідомив, що кабінет з подібними лікувальними можливостями відкривається в Україні вперше.