• In English
 • На Дніпропетровщині прийняті всі міські та районні бюджети
  опубліковано 04 лютого 2014 року о 13:27

  Після прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» та затвердження обласного бюджету Дніпропетровщини в усіх 13 містах обласного значення та 22 районах Дніпропетровщини пройшли бюджетні сесії. Керівник регіону Дмитро Колєсніков поставив завдання – завершити прийняття бюджетів сіл, селищ та районних у містах бюджетів до 10 лютого. Про це йшлося під час спільного засідання Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини з Дніпропетровським обласним об’єднанням профспілок з питання забезпечення стабільної роботи підприємств області.

  Як наголосив керівник регіону Дмитро Колєсніков: «Бюджет території – це головний фінансовий документ громади. І своєчасне його прийняття – це важливий етап перший крок до розвитку міст та районів Дніпропетровщини. Не дивлячись на складну політичну ситуацію та спроби радикально налаштованих елементів дестабілізувати ситуацію в регіоні. Дніпропетровщина забезпечила своєчасне прийняття як обласного бюджету, так і бюджету міст та районів. Це дозволить у повному обсязі фінансувати соціальну сферу, освіту, заклади охорони здоров’я та культури, виплачувати всі види соціальної допомоги вчасно та в повному обсязі».

  Процес прийняття бюджетів триває у сільських, селищних та районних у містах радах. Наразі вже затверджені 8 із 18 бюджетів районних у містах рад Дніпродзержинська та Жовтих Вод.

  Прийнято 3 із 7 бюджетів міст районного значення, зокрема, у Апостоловому, Дніпропетровську та Пятихатках. Затверджено бюджети 32 сіл та селищ. Повністю прийняті всі бюджети в Павлоградському і Юр'ївському районі. Всі бюджети інших 296 сіл та селищ планується прийняти до 10 лютого.