• In English
 • МОН: Позашкіллю у регіонах є про що звітувати
  опубліковано 04 лютого 2014 року о 13:46

  На цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський 4 лютого 2014 року під час селекторної наради з питань позашкільної освіти та підготовки IV Всеукраїнської виставки-звіту «Країна юних майстрів».

  Заступник Міністра освіти і науки зазначив, що наприкінці лютого вже традиційно відбудеться IV Всеукраїнська виставка-звіт «Країна юних майстрів». За його словами, ця подія стане своєрідним підсумком Року дитячої творчості, який пройшов за ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича.

  Борис Жебровський зазначив, що свої досягнення презентуватиме кожен регіон, а роль екскурсоводів надаватиметься представникам обласних рад старшокласників. Разом з ними регіон представлятимуть керівники обласних органів управління освіти.

  Окрім того, заступник Міністра наголосив, що одне із головних завдань виставки – поділитися та перейняти найкращий досвід.

  Під час наради Борис Жебровський відповів на низку питань, що надходили з регіонів. Спілкуючись з її учасниками, заступник Міністра зазначив, що кожен регіон вирішує питання щодо кількості учасників виставки та форм презентацій своїх досягнень. Він також підкреслив, що для учасників не має ні яких вікових обмежень.

  Користуючись нагодую, Борис Жебровський нагадав про найважливіші заходи, які найближчим часом планує провести Міністерство.

  Зазначимо, що захід проводився в режимі он-лайн. За підсумками проведення наради зареєстровано близько тисячі користувачів усіх областей та районних центрів країни.