• In English
 • Сформовано рейтинг банків-партнерів ДІУ за січень 2014 року
  опубліковано 04 лютого 2014 року о 12:57

  У січні 2014р. Державною іпотечною установою рефінансовано 35 кредитів, наданих громадянам для придбання житла. На ці цілі було виділено 8,8 млн. грн.

  За обсягами наданих кредитів, при співпраці з ДІУ, сформовано рейтинг найбільш активних банків-партнерів, - про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

  «За результатами роботи у січні поточного року, сформувалася п’ятірка банків, які надали громадянам найбільший обсяг іпотечних кредитів при співпраці з Установою. У січні першим став ПАТ «Терра Банк», другу сходинку посів ПАТ «Юнекс Банк», третю - ПАТ «Радикалбанк», - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

  Загалом, перша п’ятірка за обсягами виглядає наступним чином:

  1.           ПАТ «Терра Банк»

  2.           ПАТ "ЮНЕКС БАНК"

  3.           ПАТ''Радикалбанк''

  4.           ПАТ КБ ''Приват банк''

  5.           ПАТ'' Індустріалбанк''

  «Після новорічних та Різдвяних свят банки активно долучилися до роботи. Якщо порівняти із січнем 2013 року, то за аналогічний період минулого року банками-партнерами було надано лише 3 кредити на придбання житла. Сподіваємося, що тенденція до зростання буде постійно спостерігатися у впродовж всього 2014 року. Адже іпотечний кредит - один із механізмів у вирішенні житлового питання громадян», - зауважила Ганна Волобуєва.