• In English
 • Набрав чинності Порядок формування тарифів на транспортування газу
  опубліковано 08 січня 2014 року о 16:55

  Порядок формування тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами на основі багаторічного стимулюючого регулювання, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), від 28.11.2013 № 1499, офіційно оприлюднений 31.12.2013 в «Офіційному віснику України» за № 100, ст. 3681. Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

  Дія цього Порядку поширюється на суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами.

  Порядок установлює механізм формування тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами на основі параметрів регулювання, що мають довгостроковий період дії для цілей стимулюючого регулювання та забезпечення:

  - отримання необхідного доходу;

  - дотримання регуляторної бази активів;

  - отримання прибутку на регуляторну базу активів;

  - дотримання регуляторної норми доходу.

  Постанова № 1499 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 06.12.2013 за № 2071/24603.

  Також варто зазначити, що постанова № 1499 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua  і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Лігаакон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ» та газеті «Урядовий кур’єр».