• In English
 • Оголошення про оприлюднення проекту рішенням Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про затвердження Переліку грального обладнання, що підлягає сертифікації

  18
  листопада

  09:00

  середа
  17
  грудня

  18:00

  четвер

  Проект рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про затвердження Переліку грального обладнання, що підлягає сертифікації  (далі – проект Рішення) розроблено на виконання вимог Закону України від 14.07.2020 № 768-IX «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” з метою визначення переліку грального обладнання, що підлягає сертифікації, закріплення обов’язку організатора азартних ігор проводити сертифікацію грального обладнання та забезпечення дотримання якості та безпечності грального обладнання.

  Розробником проекту Рішення є Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, адреса розробника: м.Київ, бульв. Лесі Українки, 26.

  Проект Рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів України (https://www.kmu.gov.ua) у розділі «Проекти регуляторних актів».

  Зауваження та пропозиції до проекту Рішення можуть надсилатися зацікавленими юридичними та фізичними особами протягом 30 днів з дня його оприлюднення, до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей: бульв. Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, або в електронному вигляді на електронну адресу: info@gc.gov.ua.