• In English
 • Проекти регуляторних актів

  1. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей”

  2. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та проведення азартних ігор”

  3. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор”

  4. Проект рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей “Про затвердження Переліку грального обладнання, що підлягає сертифікації”

  5. Проект рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей “Про затвердження Порядку видачі власнику приміщення дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам встановленим Законом України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”

  6. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Технічного регламенту грального обладнання”

  7. Проект рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей “Про затвердження Вимог до Державної системи онлайн-моніторингу”