• In English
 • Оголошення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту грального обладнання»

  18
  листопада

  09:00

  середа
  17
  грудня

  18:00

  четвер

  Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту грального обладнання» (далі – проект Постанови) розроблено відповідно до статті 5 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» з метою реалізації положень Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» щодо вимог до грального обладнання та проведення сертифікації та інспектування грального обладнання на відповідність встановленим технічним вимогам (стандартам).

  Розробником проекту Постанови є Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, адреса розробника: м. Київ, вул. Грушевського, 12/2.

  Проект Постанови та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України (https://www.kmu.gov.ua) у розділі «Проекти регуляторних актів».

  Зауваження та пропозиції до проекту Постанови можуть надсилатися зацікавленими юридичними та фізичними особами протягом 30 днів з дня його оприлюднення, до Кабінету Міністрів України: вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008, або в електронному вигляді на електронну адресу: info@gc.gov.ua.