• In English
 • Оголошення про оприлюднення проекту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про затвердження Порядку видачі власнику приміщення дозволу

  18
  листопада

  09:00

  середа
  17
  грудня

  18:00

  четвер

  Проект рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про затвердження Порядку видачі власнику приміщення дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам встановленим Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» ( далі – проект Рішення), розроблено на виконання вимог Закону України від 14.07.2020 № 768-IX «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

  Проектом Рішення врегульовано питання видачі власнику приміщення дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам встановленим Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» у межах території України.

  Розробником проекту Рішення є Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, адреса розробника: м.Київ, бульв. Лесі Українки, 26.

  Проект Рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України (https://www.kmu.gov.ua) у розділі «Проекти регуляторних актів».

  Зауваження та пропозиції до проекту Рішення можуть надсилатися зацікавленими юридичними та фізичними особами протягом 30 днів з дня його оприлюднення, до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей: бульв. Лесі Українки, 26, м.Київ, 01133, або в електронному вигляді на електронну адресу: info@gc.gov.ua.