• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 червня 2021 р. № 686
  Київ
  Про реалізацію експериментального проекту щодо організації набору до закладів вищої освіти і навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства з використанням Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації стосовно реалізації протягом двох років експериментального проекту щодо організації набору до закладів вищої освіти і навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства з використанням Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти (далі ― Єдина система).

  2. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок реалізації експериментального проекту щодо організації набору до закладів вищої освіти і навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства з використанням Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти;

  Положення про Єдину міжвідомчу інформаційну систему щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти.

  3. Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству закордонних справ, Службі безпеки (за згодою), Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі забезпечити електронну інформаційну взаємодію своїх інформаційно-телекомунікаційних систем з Єдиною системою або з Єдиною державною електронною базою з питань освіти з 1 серпня 2021 року.

  4. Установити, що до запровадження електронної інформаційної взаємодії Єдиної системи з інформаційно-телекомунікаційними системами державних органів, зазначених у пункті 3 цієї постанови, обмін необхідною інформацією здійснюється через їх електронні кабінети користувача в Єдиній системі.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49