• In English
 • ЗНО-2021: тестування з біології складали близько 80 тисяч учасників
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 10 червня 2021 року о 18:56

  Сьогодні, 10 червня, відбулось тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 з біології. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

  Участь у тестуванні з біології взяли 79 388 осіб, що становить 62,4% від загальної кількості зареєстрованих. 15 учасників не були допущені до тестування через запізнення/відсутність документа, що посвідчує особу, 3 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 32 громадських спостерігачі.

  Найбільше учасників тестування – 74,2% зареєстрованих – було зафіксовано у Київській області, найменше – 34,3% – у Харківській.

  Цьогоріч Верховною Радою було ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО. Ймовірно, необов’язковість ДПА зумовила наявність значної кількості учасників, які не з’явилися для проходження оцінювання з біології.

  Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Біологія». Правильні відповіді до завдань буде розміщено завтра у цьому ж розділі. Оголошення результатів ЗНО з біології відбудеться до 25 червня.

  Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з біології через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – у відповідному розділі.

  15 червня відбудеться ЗНО з географії – останнє тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021.

  Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2021 розпочалась 21 травня тестуванням з хімії й проходить з дотриманням всіх протиепідемічних правил.