• In English
 • Змінено Порядок проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 жовтня 2021 року о 14:51

  Сьогодні, 20 жовтня, під час засідання Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу».

  Відповідну урядову постанову, за пропозицією Міністра оборони України, приведено у відповідність із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку», а також уточнено окремі питання удосконалення механізму проведення військової підготовки офіцерів запасу.

  Актом передбачені зміни та уніфікації у термінології, зокрема, «військові комісаріати» замінюються на «територіальні центри комплектування та соціальної підтримки», а органи влади, які ухвалюють рішення з питань проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу, відтепер визначено як «державні органи». Крім того, актом передбачається приведення дев’яти назв закладів освіти у відповідність з існуючими назвами.

  Міністр оборони України Андрій Таран наголосив, що відомство продовжує реалізацію етапів оборонної реформи, в рамках якої відбувається приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства у сфері безпеки та оборони.