• In English
 • Уряд схвалив зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2021 рік
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 20 жовтня 2021 року о 14:38

  Кабінет Міністрів України підтримав внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

  «Рішення Кабміну дозволить регіонам отримати додаткові кошти для реалізації проектів регіонального розвитку. Це важливо, адже йдеться насамперед про оновлення освітніх закладів, реконструкцію лікарень та закладів культури. Це не лише посилить спроможність громад, а й сприятиме сталому розвитку регіонів нашої країни», — зазначив Іван Лукеря.

  Документом передбачено розподілення коштів між проектами регіонального розвитку в обсязі 4,5 млрд гривень. Йдеться також про проекти, які фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2021 року.

  Зазначимо, пропозиції областей щодо перерозподілу коштів ДФРР розглянула Комісія, утворена для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Відповідні ініціативи надійшли від Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Львівської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей.