• In English
 • Житомирська гімназія повністю змінилася після впровадження Нового Освітнього Простору

  У Житомирі за принципами Нового Освітнього Простору реконструювали корпус місцевої гімназії №3. Оновлений заклад розпочав свою роботу у вересні минулого року.

  Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «У Житомирі реконструювали гімназію за принципами НОП. Зробили термоізоляцію фасаду, креативний дизайн зовні та всередині, в коридорах зони відпочинку з інтерактивними іграми, сучасне обладнання класів, бібліотеки, їдальні та спортзалу, на подвір’ї нові ігрові майданчики та тренажери. Не забули і про доступність - тут є ліфти, пандуси та спеціальні санвузли. Такою і має бути сучасна школа», - зазначив він.

  До реконструкції гімназії в ній навчалися майже 1000 учнів. Зараз їх кількість збільшилася у 1,5 раза.

  Лев Парцхаладзе нагадав, що зараз вже понад 300 шкіл та дитсадків по Україні активно впроваджують принципи Нового Освітнього Простору. «Більше 120 000 дітей зростають у зовсім інших умовах», - додав заступник міністра.

  Довідково

  Новий Освітній Простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за чотирма основними принципами:

  • енергоефективність;
  • сучасне обладнання;
  • мотивуючий простір;
  • інклюзія та безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій Українській Школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України  та органами місцевого самоврядування.

  НОП — школи, в яких хочеться навчатися!