• In English
 • Землевпорядники Сумщини здійснили експертизу понад 3 тис. проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території різних областей України

  Всього від початку року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою на розгляд сумських експертів надійшло 3 068 електронних примірників землевпорядної документації з інших областей.

  На сьогодні позитивний висновок експертів має 2 241 проект. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали 710 робіт. Ще 117 проектів землеустрою знаходяться на розгляді експертів.

  Фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Сумській області направлено на погодження до інших областей 1 871 проект землеустрою, з них опрацьовано 1 802 проекти, з яких 1 369 отримали позитивний висновок, 433 – негативний, ще 69 робіт знаходяться на розгляді.

   Довідково

   Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.