• In English
 • Землевпорядники Одещини з початку року зареєстрували 1 832 земельні ділянки

  З початку 2019 року кадастрові реєстратори землевпорядної служби Одещини зареєстрували 1 832 земельні ділянки.

  Найбільше наділів зареєстровано у Кілійському (148), Лиманському (135), Саратському (133), Біляївському (125), Овідіопольському (105), Білгород-Дністровському (103) та Подільському (98) районах Одеської області.

  Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

  За цей період найбільше витягів з кадастрової системи про земельну ділянку видано у Білгород-Дністровському (525), Миколаївському (470), Любашівському (412) та Овідіопольському (392) районах Одещини.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.