• In English
 • Землевпорядники Черкаської області опрацювали більше 10,7 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 10 748 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

  За цей період землевпорядники зареєстрували у Державному земельному кадастрі 4 679 земельних ділянок. Найбільше наділів зареєстровано в Черкаському (641) і Золотоніському (586) районах Черкащини.

  Також фахівці землевпорядної служби Черкаської області видали 3 182 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше таких документів видано у Черкаському (387 витягів) і Драбівському (303) районах Черкащини.

  Разом з тим спеціалісти Держгеокадастру Черкащини внесли 1 699 відомостей  (зміни до них) про земельні ділянки та видали 497 відомостей із Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.