• In English
 • Ігор Жданов: Один із пріоритетних напрямів у належній інформаційній політиці - це європейська інтеграція країни
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 28 лютого 2019 року о 17:22

  Питання інформаційної безпеки та належного отримання інформації, що турбує молодь, дуже важливі та актуальні. Особливо в умовах, коли країна дає відсіч збройній агресії Росії.

  На цьому наголосив 28 лютого Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, відкриваючи роботу круглого столу, присвяченого розвитку молодіжної інформаційної політики в Україні.

  “Ми розглядаємо належну інформаційну політику у молодіжній сфері і як один із пріоритетних напрямків - це європейська інтеграція країни, імплементації положень Європейської молодіжної інформаційної хартії”, - акцентував Ігор Жданов.

  Урядовець зауважив, що 2018 року розпочалась активна співпраця з міжнародними інституціями щодо питань розвитку молодіжної інформаційної роботи та послуг. Зокрема, з міжнародною асоціацією EURODESK та Європейською агенцією з питань інформування та консультування молоді ERYICA.

  “Хотілося, щоб наша молодіжна інформаційна політика була більш системна та якісна. І молоді люди дійсно отримували ту інформацію, яка їм потрібна, - зазначив Міністр. - Саме для цього ми тут і зібралися”.

  За словами заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми, є великий запит на адекватну інформацію, яка дійсно може допомогти молодій людині більш динамічно розвиватися, знаходити себе у житті. Йдеться, зокрема, про можливості навчання, роботи, подорожей як в різних регіонах України, так і за межами країни.

  Цей круглий стіл став першим засіданням Робочої групи за участі представників органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, молодіжних центрів, молодіжних працівників, активної молоді з різних регіонів України. Робоча група діятиме з метою розвитку якісної молодіжної інформаційної роботи в Україні, впровадження принципів Європейської молодіжної інформаційної хартії та задоволення інформаційних потреб молоді тощо.

  Окрім керівництва Мінмолодьспорту, спікерами на заході виступили державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, національний координатор міжнародної асоціації EURODESK в Україні Анастасія Коломієць, громадський діяч, засновник всеукраїнського молодіжного журналу “Repost” Мар’яна Циганин та член Молодіжного комітету U-Report Ростислав Корсун.