• In English
 • Землевпорядна служба Тернопільщини організувала тридцять аукціонів з продажу прав оренди землі

  У І півріччі 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області організовано та проведено 30 земельних торгів у формі аукціону, на яких реалізовано права оренди 104 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель становить 1,11 тис. гектара. Ділянки передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства. Стартову ставку річної орендної плати встановлено на рівні 8% від нормативної грошової оцінки.

  Найвищі ставки орендної плати встановлено на земельні ділянки, розташовані на території Борщівського, Кременецького та Збаразького районів Тернопільської області.

  Найбільшу кількість прав оренди на земельні ділянки продано на території Кременецького району (18 ділянок загальною площею 202,59 га).

  Розмір річної плати за користування землею, визначений результатами торгів, склав 3,51 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.