• In English
  • МОЗ: Як потрапити на тренінг з ефективного управління комунальним медзакладом
    Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 20 липня 2018 року о 11:03

    У вересні-жовтні 2018 року у Львові, Полтаві та Вінниці управлінські команди закладів первинної медичної допомоги, що першими підписали угоди із Нацслужбою здоров’я, мають нагоду пройти навчання та попрактикуватися у фінансово-економічних та юридичних аспектах господарювання.

    Тренінги пройдуть за підтримки спільного проекту МОЗ України зі Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та у партнерстві із Національною службою здоров’я та Проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

    Для кого ці тренінги

    Тренінги розраховані на команди у складі 2-3 фахівців від закладу: головний лікар, представник власника закладу/економіст/заступник головного лікаря/завідувач кадрами. В одному тренінгу можуть взяти участь команди із 10 медзакладів.

    Щоби взяти участь у тренінгах «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)», запрошуємо команди закладів первинної допомоги взяти участь у конкурсі.

    Важливо, щоби ваш медзаклад мав підписану угоду із НСЗУ, а представники медзакладу не брали участі в аналогічних тренінгах, які проводяться у липні-серпні 2018 року.

    Як взяти участь у тренінгу

    Щоби взяти участь у конкурсі, треба виконати 2 простих кроки:

    1. До 31 серпня 2018 року подати заявку на участь у конкурсі, заповнивши онлайн-форму.
    2. Заповнити в онлайн-формі мотиваційний лист, де обґрунтувати, чому саме ваша команда має відвідати цей тренінг.

    Попередню програму тренінгу «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» можна переглянути тут.

    Нагадаємо, що у липні вже пройшли два тренінги у Києві та Одесі. Учасники з допомогою експертів-тренерів вчилися на практиці вирішувати юридичні, адміністративні, кадрові та фінансові питання, які постали після переходу на нову систему фінансування «гроші йдуть за пацієнтом».