• In English
 • З початку року одеські аудитори відшкодували втрат на 132 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 липня 2018 року о 10:11

  У січні-червні 2018 року державні аудитори апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 132 млн грн, що становить майже 90% від виявленого.

  За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 77 управлінських рішень.

  Матеріали 33 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 17 досудових розслідувань, матеріали 14 ревізій долучені до кримінальних проваджень. Вручено 14 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 23 заходи впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

  За недотримання законодавства 115 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 90 – до дисциплінарної та матеріальної, чотирьох звільнено із займаних посад.