• In English
 • Сьогодні Берлін – завтра Прага. Команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» продовжує знайомити європейців з Україною
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 грудня 2018 року о 15:24

  Сьогодні Берлін – завтра Прага. Команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» продовжує знайомити європейців з Україною, зокрема, за допомогою VR-технології.

  Так, сьогодні, 22 грудня, українські амбасадори бренда України дісталися до Берліна, де незважаючи на похмуру погоду, оптимістично налаштовані на зустріч з мешканцями міста. «Команда Ukraine NOW зібралася, останні підготовчі моменти і вирушаємо до першої зупинки на Alexanderplatz», - повідомили учасники команди.

  Вже 23 грудня команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» розповість про Україну на центральній площі Праги - Карловій площі.

  «Європейці зможуть перенестися в наймальовничіші куточки України, дізнатись цікаву й актуальну інформацію про нашу країну, сформувати образ України як сильної, прогресивної та впливової держави з ринковою економікою та значним потенціалом», - розповідають учасники проекту.

  Проект присвячений також просуванню української мови на туристичних маршрутах Європи.

  А поки команда «готова дарувати посмішки мешканцям Берліна».

  Довідково

  З 21 по 23 грудня 2018 року у країнах Європи триває проект «Ukraine NOW: Eurotour», який реалізується за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Команда проекту на двоповерховому брендованому автобусі «Ukraine NOW» відвідала Варшаву, побуває у Берліні та Празі.

  Заплановано зупинки на центральних площах міст з метою проведення громадських заходів, під час яких європейці зможуть більше дізнатися про Україну. Важливим завданням туру є також популяризація української мови на туристичних маршрутах Європи.

  В рамках туру іноземцям буде презентовано новий бренд України Ukraine NOW, який був створений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

  Розклад Євротуру:

  21.12 – Варшава, Український дім у Варшаві.

  22.12 – Берлін, Площа Alexanderplatz та Бранденбурзькі ворота, Посольство України в Федеративній Республіці Німеччини.

  23.12 – Прага, Площа Миру, Посольство України в Чехії.

  Сьогодні Берлін – завтра Прага. Команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» продовжує знайомити європейців з Україною Сьогодні Берлін – завтра Прага. Команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» продовжує знайомити європейців з Україною Сьогодні Берлін – завтра Прага. Команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» продовжує знайомити європейців з Україною