• In English
 • З початку 2018 року фахівці землевпорядної служби Закарпатської області надали населенню більше 124 тис. адміністративних послуг

  За одинадцять місяців цього року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали населенню 124 767 адміністративних послуг, з яких 109 584 – безоплатно.

  Серед безоплатних адміністративних послуг переважали такі, як державна реєстрація земельних ділянок (35 765), видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (31 671), надання довідки із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (за даними форми 6-зем) (12 653) та видача висновку про погодження документації із землеустрою  (12 973).

  Платні адмінпослуги, які найчастіше замовляли громадяни на Закарпатті, стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку (13 234), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення (985), обов`язкової, добровільної державної експертизи землевпорядної документації (571).

  За всі адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до місцевих бюджетів Закарпаття 1,54 млн гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.