• In English
 • Завдяки земельним торгам, проведеним у жовтні цього року до сільських рад Кіровоградщини щорічно надходитиме 525 тис. гривень

  Упродовж жовтня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали на земельних аукціонах права оренди на 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа наділів складає 108 гектарів.

  Земельні ділянки розташовані на території Бобринецького, Олександрівського, Компаніївського, Устинівського, Новоукраїнського, Онуфріївського та Світловодського районів Кіровоградської області. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області площею 8,48 га, де стартова ціна піднялася до 96,90% від нормативної грошової оцінки та становить 40 тис. грн, та на території Василівської сільської ради Онуфріївського району Кіровоградської області площею 18,26 га, де стартова ціна піднялася до 101,32% від нормативної грошової оцінки та становить 122,16 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у жовтні 2018 року, до бюджетів місцевих громад Кіровоградщини щорічно надходитиме 524,84 тис. гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».