• In English
 • У Києві відкрили іменні відзнаки на честь Ольги Харлан, Олександра Абраменка та Світлани Трифонової
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 16 листопада 2018 року о 15:29

  16 листопада на «Площі Зірок» у Києві, яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту, з’явилися ще три пам’ятні відзнаки. На спортивній алеї свої іменні зірки відкрили олімпійські чемпіони Ольга Харлан, Олександр Абраменко та багаторазова призерка Паралімпійських ігор Світлана Трифонова.

  Акція вшанування провідних вітчизняних діячів була започаткована два роки тому БФК Gulliver і проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту в партнерстві з РМА Спільна Перемога, компанії «Ювелір-Експо» Алли Сокіл та Першої Української Сувенірної Компанії.

  «Дорогі мої спортсмени, влада і Міністерство існує заради вас, щоб ви перемагали та приносили радісні, позитивні емоції нашому українському суспільству, нашому народові. Щоб наш прапор підіймався на світових аренах, звучав наш гімн. Саша, Оля, Світлана, я вдячний вам, подальших успіхів – комусь на журналістській ниві, а комусь на спортивній, бажаю щоб ви ще неодноразово стали олімпійськими чемпіонами», - наголосив Ігор Жданов, вітаючи зірок українського спорту з визначною подією.

  «Площа Зірок» – це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 13 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов.

  Після завершення урочистостей, гості й учасники заходу мали нагоду переглянути показовий виступ молодих фехтувальників, який коментувала Ольга Харлан, поспілкуватися із спортсменами та взяти участь у автограф-сесії.