• In English
 • Затверджено Порядок здобуття освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва
  Міністерство культури України, опубліковано 25 жовтня 2018 року о 11:25

  Уряд на своєму засіданні 24 жовтня затвердив Порядок здобуття освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асистентурі-стажуванні.

  Відповідний проект постанови розроблено Міністерством культури України з метою упорядкування здобуття освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асистентурі-стажуванні в закладах вищої освіти мистецького спрямування, а також створення правових підстав для формування та розміщення державного замовлення на підготовку науково-педагогічних кадрів та стипендіального забезпечення здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-творчому) рівні вищої освіти в асистентурі-стажуванні.

  Порядок здобуття освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асистентурі-стажуванні надає можливість закладам вищої освіти мистецького спрямування запровадити нову форму підготовки науково-педагогічних кадрів в творчій аспірантурі, з нормативним строком підготовки здобувачів ступеня доктора мистецтва – три роки. При цьому асистентура-стажування може стати першим етапом здобуття ступеня доктора мистецтва з нормативним строком підготовки здобувачів освіти – один рік.

  Нововведення сприятимуть продовженню здобуття вищої освіти найталановитішими випускниками закладів вищої освіти мистецького спрямування на третьому (освітньо-творчому) рівні.