• In English
 • Заступником Міністра юстиції України призначено Ірину Мудру
  Міністерство юстиції України, опубліковано 27 травня 2022 року о 10:03

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2022 р. № 394-р заступником Міністра юстиції України призначено Мудру Ірину Романівну. Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24 травня 2022 року № 2059/5 з 27 травня 2022 року вона приступила до виконання своїх службових обов’язків.

  У сфері повноважень Ірини Мудрої - посилення міжнародного співробітництва з питань міжнародного права, міжнародних судів, пошук та створення механізмів отримання репарацій від російської федерації.

  «Сьогодні дуже важливо докласти максимум зусиль, щоб швидко й ефективно налагодити співпрацю з міжнародними партнерами щодо майбутніх репарацій від країни-агресора. Є принципова позиція Президента й Уряду, що за відбудову нашої країни мають платити ті, хто її руйнував. І я використаю весь свій попередній досвід, аби досягти справедливих рішень на користь українців», - зазначила Ірина Мудра.

  Раніше Ірина Мудра працювала у банківському секторі, зокрема, займала посаду директора департаменту комплаєнс-контролю та нагляду за дотриманням регуляторних вимог АТ «Ощадбанк». Очолювала робочу групу для формування основних положень Закону України «Про фінансову реструктуризацію» (від 14.06.2016 р. № 1414-VIII) та була членкинею Наглядової ради, створеної для імплементації відповідного Закону. Також була радником Міністра юстиції України. Має педагогічну та юридичну освіти, диплом МВА Київської школи економіки. Тривалий час навчалася та стажувалася за кордоном.

  З початку повномасштабної війни росії проти України брала участь у міжнародній робочій групі щодо посилення санкції проти країни-агресора.