• In English
 • Запрошуємо на онлайн-марафон «Відкритий Уряд: новий план дій. Запрошуємо до співпраці!»
  опубліковано 12 березня 2021 року о 10:07

  19 березня 2021 року з 10.00 до 13.30 відбудеться онлайн-марафон «Відкритий Уряд: новий план дій. Запрошуємо до співпраці!».


  Під час онлайн-марафону представники інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій мають можливість дізнатися більше про заходи нового плану дій з провадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», затвердженого Кабінетом Міністрів України у лютому 2021 року (https://bit.ly/3kI8dbb), та можливості співпраці з органами виконавчої влади під час його виконання.


  Для участі просимо до 17 березня 2021 р. заповнити реєстраційну форму -  https://forms.gle/v1d2Mw1AzXLMzhjFA.

   Зареєстровані учасники 18 березня 2021 року отримають посилання на захід на платформі Zoom.

  Захід організовано Департаментом інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів у партнерстві з проектом «Громадянське суспільства задля розвитку демократії та прав людини в Україні» Програми розвитку ООН в Україні.

   

  Довідково

  Партнерство “Відкритий Урядˮ – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.

  Детальніше про реалізацію Ініціативи – https://bit.ly/3ruXeUP.