• In English
 • Мінрегіон активізує співпрацю з міжнародними партнерами у впровадженні енергоефективності та реалізації реформи теплопостачання
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 12 березня 2021 року о 09:57


  11 березня за участю Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова відбулося перше засідання секторальної робочої групи «Енергоефективні будівлі та реформа централізованого теплопостачання».

  «Ця галузева робоча група створена з метою синхронізації зусиль та залучення всіх проектів, які зараз реалізуються у сферах енергоефективності будівель та централізованого теплопостачання в Україні. Ми щиро віримо, що ці заходи допоможуть нам досягти синергетичного ефекту та значно підвищити ефективність реалізації проектів МТД у цих сферах», – зазначив Олексій Чернишов.

  Основним завданням секторальної робочої групи є координація зусиль держави з міжнародними партнерами та партнерами з розвитку, спрямованих на реалізацію спільних пріоритетів, комплексне вирішення проблем у визначених сферах, та узгодження напрямів співробітництва в рамках проектів міжнародної технічної допомоги (МТД).

  На засіданні було обговорено питання реалізації цілей визначених у Національній економічній стратегії України на період до 2030 року та пріоритетах окреслених Мінрегіоном, що, зокрема, передбачають підвищення рівня енергоефективності та реалізацію ефективної державної політики, спрямованої на надійне забезпечення споживачів якісними послугами з теплопостачання.

  Засідання відбулося за участі заступників Міністра, Посла Німеччини в Україні Анки Фельдгузен, представників Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та із залученням понад 80 партнерів з розвитку, що опікуються питаннями енергоефективності та теплопостачання.

  Також Міністр відзначив, що зроблено все можливе для того, щоб залучити всі основні зацікавлені сторони в оперативну діяльність цієї секторальної робочої групи.

  «Я впевнений в тому, що ця секторальна робоча група стане корисним інструментом, який допоможе нам досягти стійких та успішних результатів в сфері енергоефективності будівель і централізованого теплопостачання», – наголосив Олексій Чернишов.