• In English
 • Держекоінспекція проведе низку перевірок у прибережно-захисній зоні та акваторії Чорного моря
  Державна екологічна інспекція України, опубліковано 12 березня 2021 року о 10:08

  Держекоінспекція Південно-Західного округу спільно з Миколаївською ОДА проведуть природоохоронні заходи у прибережно-захисній смузі Чорного моря, щоб перевірити дотримання вимог законодавства. Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

  «Так, місцева влада планує залучити додаткову техніку та оснащення, необхідне під час проведення перевірок. Особливу увагу під час заходів контролю буде зосереджено на дотриманні вимог скиду стічних вод та поводженні з відходами», - зазначив Андрій Мальований.

  Складовою такої комплексної перевірки буде і контроль за дотриманням природоохоронного законодавства в акваторії Чорного моря. Насамперед, ДЕІ проконтролює власників суден, що швартуються у портах.

  «Наразі ми проводимо закупівлю дронів, використання яких дозволить виявляти порушення з повітря. ДЕІ вже застосовує практику фіксації розливу нафтопродуктів, вирубки дерев та виявлення незаконних сміттєзвалищ за допомогою супутникових знімків у рамках меморандуму з Національним центром управління та випробувань космічних засобів. Власні дрони нададуть можливість робити це оперативніше», - додав Андрій Мальований.