• In English
 • Запорізькі землевпорядники надали населенню 56 172 адмінпослуги

  З початку поточного року фахівці землевпорядної служби Запорізької області надали населенню 56 172 адмінпослуги. З них 41 874 або 75% – на безоплатній основі. Інші 14 298 адмінпослуг (25%) надані на платній основі.

  За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 1,29 млн гривень. Найбільші надходження – 1,18 млн грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 13 450 таких документів.

  Також близько 53,8 тис. грн надійшло до бюджетів за послугу з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою звернулось 235 осіб. Решту суми отримано за інші види адміністративних послуг.

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (9 745), державної реєстрації земельної ділянки (8 875), видачі витягу із Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (8 875), а також видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  (4 315).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.