• In English
 • Запорізькі гвардійці отримали ключі від 30 квартир, - МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 04 грудня 2018 року о 18:03

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 4 грудня, передав запорізьким нацгвардійцям ключі від 30 квартир у рамках початку великої програми забезпечення житлом військовослужбовців Національної гвардії.

  «Ми живемо в час випробувань та напруги, коли всій країні складно і вся країна покладається на вас – Національну гвардію, Збройні Сили, Національну поліцію. В цьому році прийнято складний бюджет. Бюджет, в рамках якого держава майже третину своїх доходів витрачає на обслуговування зовнішніх боргів. І у нас тисячі завдань. Але держава визначила найголовніше, і забезпечення Національної гвардії в числі цих завдань», - сказав Арсен Аваков. Очільник МВС підкреслив, що вже з 1 січня 2019 року заробітна плата бійця Нацгвардії буде підвищена на 30%.

  «Також в 2019 році буде реалізовано цілий ряд додаткових програм для Національної гвардії, в тому числі забезпечення гвардійців житлом. В рамках початку цієї програми ми вручаємо перші 30 квартир, і це лише початок шляху», - підкреслив Арсен Аваков.
  Як раніше заявляв Міністр, в 2019 році також почне діяти велика мотиваційна програма для поліцейських та рятувальників. В рамках цієї програми заробітна плата співробітників поліції та ДСНС також буде підвищена на 30% і запрацює програма фінансового лізингу.