• In English
 • Запорізькі аудитори за січень - жовтень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 36,2 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 07 листопада 2019 року о 10:29

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за 10 місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму
   36,2 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 57 управлінських рішень та врахували 82 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.

  Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 22 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 5 досудових розслідувань, вручено одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні  кримінального правопорушення за переданими матеріалами контрольних заходів, ще одне – за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 18 випадках застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Прийнято 9 вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів, на суму    682 тис. грн.

  За допущені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 55 осіб, 7 – до дисциплінарної, 3 – до матеріальної, 1 працівника звільнено із посади. Надіслано 8 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення  порушень на суму понад 9 млн грн.