• In English
 • Міністерство юстиції України посилює правову співпрацю з Німеччиною
  Міністерство юстиції України, опубліковано 07 листопада 2019 року о 10:34

  Міністр юстиції України Денис Малюська зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

  На початку зустрічі пані Посол привітала Міністра з призначенням на посаду та побажала успіхів і нових звершень у його відповідальній роботі. Сторони висловили задоволення рівнем та результатами тісної багаторічної співпраці у правовій сфері відповідно до спільно визначених пріоритетних напрямів.

  Пані Посол наголосила, що Німеччина і надалі готова надавати українській стороні усіляку підтримку у процесі імплементації реформ у сфері юстиції як у рамках чинних двосторонніх міжвідомчих домовленостей про правове співробітництво, так і у разі виникнення інших потреб.

  Міністр юстиції Денис Малюська у свою чергу окреслив пріоритетні напрями роботи Міністерства на найближчий період, серед яких:

  • посилення захисту прав власності та корпоративних прав через підвищення ефективності механізмів запобігання та усунення зловживань, шахрайських дій та інших порушень при здійсненні державної реєстрації відповідних прав;
  • подальший розвиток системи виконання судових рішень з акцентом на забезпечення балансу в залученні державних та приватних виконавців до функціонування системи та діджиталізацію виконавчого провадження;
  • модернізація системи виконання покарань та пробації.

  Німецька сторона запевнила, що досвід Німеччини у реформуванні пенітенціарної системи та пробації стане корисним для України\ з огляду, у тому числі, на схожість правових систем двох держав.

  Денис Малюська також поінформував учасників зустрічі про плани та завдання Мін’юсту щодо подальшого розвитку системи вирішення спорів в Україні: «Ми прагнемо створити дієву альтернативу державним судам для вирішення спорів, які виникають у бізнес-сфері, – систему арбітражів». При цьому було наголошено на важливості забезпечення повної незалежності у роботі реформованих арбітражних судів  в Україні, що мало б підвищити рівень довіри іноземних інвесторів та покращити бізнес-клімат у країні в цілому.

  Наприкінці зустрічі пані Посол Анка Фельдгузен запевнила в подальшій послідовній підтримці впровадження реформ в Україні.