• In English
 • Запорізькі аудитори за січень-вересень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 33 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 10 жовтня 2019 року о 09:48

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за 9 місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 33 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 54 управлінські рішення та врахували 71 пропозицію за результатами державних фінансових аудитів.

  Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 20 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні  кримінального правопорушення за переданими матеріалами контрольних заходів, ще 1 – за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 16 випадках застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Прийнято 9 вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачам бюджетних коштів, на суму 682 тис. грн.

  За допущені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 54 осіб, 7 - до дисциплінарної, 3 – до матеріальної, 1 працівника звільнено із посади.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 729 тис. грн.