• In English
 • Запорізькі аудитори за січень-серпень забезпечили відшкодування втрат на суму 29,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 09 вересня 2019 року о 10:31

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень-серпень поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 29,4 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 40 управлінських рішень та врахували 63 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.

  Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 16 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 5 досудових розслідувань.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 15 випадках застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Прийнято вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачами бюджетних коштів, на суму 334 тис. грн.

  За допущені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 44 особи, 7 ‒ до  дисциплінарної, 2 – до матеріальної,  1 працівника звільнено із посади.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 729 тис. грн.