• In English
 • Кадастрові реєстратори Кіровоградщини опрацювали майже 112,8 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

  Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області опрацювали 112 796 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки та реєстрація земельних ділянок.

  За заявами громадян кадастрові реєстратори зареєстрували 28 291 земельну ділянку. Найбільше наділів зареєстровано у Кропивницькому (4 598), Новомиргородському (2 787), Олександрійському (2 233) районах Кіровоградської області.

  За цей період фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали 18 961 витяг з державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше – у Кропивницькому (2108), Новомиргородському (1768), Добровеличківському (1536)  районах.

  Також працівники Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області видали 7 550 викопіювань з кадастрової карти, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 56 078 земельних ділянок, виправили 1 916 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення. 

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.