• In English
 • Законопроект щодо розвитку високоефективної когенерації сприятиме підвищенню ефективності використання палива та зменшенню споживання енергоресурсів, – Юрій Власенко
  Міністерство енергетики України, опубліковано 21 жовтня 2021 року о 17:38

  Розроблений Міністерством енергетики законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу» щодо розвитку високоефективної когенерації» прийнято в першому читанні.

  «Прийняття законопроекту сприятиме створенню умов для розвитку в Україні високоефективної когенерації з дотриманням принципів та положень законодавства ЄС, перетворенню наявних теплогенеруючих об'єктів на високоефективні установки комбінованого виробництва електричної та теплової енергії. А також – підвищенню ефективності використання палива та зменшенню споживання енергоресурсів, зокрема газу», - зазначив перший заступник Міністра енергетики Юрій Власенко, представляючи законопроект на засіданні Верховної Ради.

  Метою законопроекту є узгодження положень чинного законодавства України з принципами та положеннями законодавства ЄС у сфері розвитку високоефективної когенерації, зокрема, Директив 2004/8/ЄС та 2012/27/ЄС.

  Законопроект було підтримано Секретаріатом Енергетичного Співтовариства.