• In English
  • Забезпечено необхідні передумови для здійснення будівництва другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору»
    Міністерство культури України, опубліковано 28 листопада 2018 року о 19:47

    Уряд схвалив проект постанови, який забезпечить необхідні передумови для попередньої оплати на строк не більше десяти місяців за роботи з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору» Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва, у тому числі здійснення замовником закупівлі матеріалів і обладнання для зазначеного Меморіального комплексу.

    Нагадаємо, що в Державному бюджеті України на 2018 рік на здійснення реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору» Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні передбачено 323 000,0 тис. гривень. Наразі забезпечується здійснення підготовчих робіт та фіналізація проектно-кошторисної документації.