• In English
 • За тиждень оперативного відпрацювання Одещини у зв’язку з туристичним сезоном поліція розкрила понад 250 злочинів
  Національна поліція України, опубліковано 14 серпня 2018 року о 17:56

  За тиждень одеські поліцейські оперативно розкрили понад 250 злочинів. Наразі затримано понад 300 осіб за скоєння майнових злочинів, з них: 25 підозрюваних вже перебуває під вартою. Про це сьогодні, 14 серпня, повідомив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час селекторної наради за участі керівників територіальних підрозділів. Нарада відбулася під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового. 

  За словами першого заступника Голови Національної поліції В’ячеслава Аброськіна, з першого серпня цього року в Одеській області розпочалося профілактичне відпрацювання із залученням поліції з інших регіонів. Рішення щодо проведення відпрацювання було ухвалено у зв'язку з прибуттям до регіону великої кількості туристів.

  Перший заступник глави Нацполіції зазначив, що аналіз оперативної обстановки в Одеському регіоні свідчить про позитивні результати в роботі. Зокрема – зменшилася кількість вчинених майнових злочинів.

  «Упродовж останнього тижня ситуація значно покращилася, як результат - зменшилася кількість вчинених крадіжок, пограбувань, розбійних нападів та незаконного заволодіння транспортними засобами. Поліцейськими оперативно розкрито 268 злочинів»,- зазначив В’ячеслав Аброськін.

  Він додав, що за результатами вжитих заходів затримано 326 осіб підозрюваних у скоєнні злочинів. Крім того, 25 особам вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

  Водночас В’ячеслав Аброськін звернув увагу на необхідність посилити роботу щодо виявлення та документування злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї, наркотичних засобів та торгівлею людьми.

  Нагадаємо, на Одещині поліція розпочала профілактичне відпрацювання регіону.